TERAPIA – čo to je
Je to osobné stretnutie – konzultácia terapeuta s klientom nad 16 rokov, ktorého potrebou je vyriešiť – vyliečiť istý problém,ktorý ho v súčasnosti trápi, ťaží a bráni mu žiť plnohodnotný spokojný život.
TERAPIA A ZÁKON PRÍŤAŽLIVOSTI PODROBNEJŠIE
Cieľom terapie nieje to, že už v živote nezažijete situácie ktoré sú nepríjemné. Cieľom je uzdravenie vnútornej bolesti, ktorá je uložená hlboko v tele a ktorú pri tom pociťuješ a opakovane zažívaš. Počas terapie sa človek dostáva do vyššieho stavu vedomia, pretože na logickej úrovni nieje možné spracovať tieto záťaže. Dochádza k odpusteniu, vyladeniu nervového systému k harmonizácii a v situáciách, ktoré boli kedysi neznesiteľné, bude Tvoja reakcia odlišná v tom, že sa Ťa už nebude dotýkať ani bolieť a časom sa dokonca tie situácie môžu prestať diať. Preliečením si ich už totiž nebudeš ďalej priťahovať.
Na otázku ako si ich priťahujem, viem dať jednoduchú odpoveď. Čo v danej situácii energeticky vysielaš, to sa zhmotňuje. Pokiaľ je to v danej situácii strach,tak sa budeš v živote čoraz častejšie dostávať do situácií, kde ho budeš prežívať. Či už je to strach že prídeš o zamestnanie, partnera, bývanie alebo strach že to nezvládneš, alebo strach uspieť či strach povedať nie. Čím častejšie prežívaš situácie, ktoré majú spoločného menovateľa (napr. STRACH) tým sa násobí nahromadená negatívna energia a pridružujú sa ďalšie nepríjemné emócie a situácie. A tu začína ten veľký kolotoč. Kdekoľvek sa otočíš všade máš problém. Môže to zájsť až do takej hĺbky, že to bude neznesiteľné. Znamená to, že je potrebné s tým niečo urobiť. Pokiaľ človek nechce, telo ho začne na problém upozorňovať cez drobné časté ochorenia. Inak povedané pokiaľ svoje telo nepočuješ keď k Tebe prehovára potichu začne kričať hlasnejšie, no častokrát už aj s vážnejšími zdravotnými komplikáciami.
V opačnom prípade, keď už sa podvedomé nepríjemné situácie spracujú počas terapie, človek cíti úľavu, vníma svoje telo,svoju dušu a skutočne vie nacítiť ako k nemu telo prehovára. Cíti sa šťastný, ľahký, plný energie a blaženosti. Rozumie, pozoruje a vníma aké situácie sa mu dejú v živote a vie prečo a takisto vie čo s tým treba urobiť. Ak telo človeka cíti radosť, pokoj, bezpečie vtedy môže duchovne rásť a ďalej zažívať pocity bezpodmienečnej lásky. A na takejto úrovni vedomia sa už dejú zázraky. Človek vie čo mu škodí,čo ho napĺňa čo ho oberá o energiu. S ľahkosťou sa vie orientovať. Dokáže mať kvalitnejšie vzťahy, zamestnanie ktoré ho baví, vie si zhmotniť aj lepšie zisky, skvalitní sa zdravie, vie si vybudovať návyky ktoré predtým vždy na niečom stroskotali, zbaví sa predsudkov aj sklúčenosti. Takisto si priťahuje situácie podľa svojho emočného stavu, teda priťahuje si pozitívne niekedy až zázraky. Zázraky preto,lebo pri odblokovaní čo i len jedného negatívneho programu zistí, že to spojenie – ten zlý pocit bol poprepájaný a prítomný v toľkých rôznych situáciach, že sa mu diametrálne život vie otočiť už po pár hodinách.
Jednoducho povedané, človek začne žiť svoj život v prítomnosti tu a teraz a vie si vychutnávať pôžitky bez obmedzení že je niekomu niečo dlžný, že je závislý na názore niekoho iného, že je toho nehodný alebo je márnotratný. On už vie že byť šťastný je voľba.
Aj Ty máš šancu, ak si ochotný staré nepotrebné vzorce správania sa odovzdať. Môžeš tak vstúpiť do skutočnej podstaty a prežiť láskavý a kvalitný život. Za to čo sa nám v živote deje zodpovedáme sami,takisto aj toto rozhodnutie musíš urobiť sám/a.
Sloboda začína v hlave prechádza dušou a tá vie uzdraviť všetko.
TERAPIA – priebeh
Klient je pozvaný na miesto zodpovedajúce tejto činnosti.Je to bezpečný priestor,korý slúži výlučne na vedenie terapie. Pokojne sa usadí, je poučený.
Opíše svoju situáciu a následne mu budú položené otázky,ktorými sa vieme hlbšie dostať ku koreňu problému,teda do príčiny a vzniku problému,ktorý teraz má.
Prostredníctvom tejto metódy,odblokujeme uviaznutú-zaseknutú energiu a vybijeme negatívny energetický náboj z tela. Následne pretransformujeme pocity,výsledkom čoho je odpustenie,prijatie,hlboké uvedomenie a pochopenie toho,čo sa klientovi deje v živote a prečo. Počas celej doby je klient pri vedomí a vie čo sa mu deje. Je to bezpečný proces.
Nepracujem so žiadnou mágiou, vierovyznaním, výkladom kariet ani kyvadlom, ale na úrovni energeticko-informačnej cez otvorené srdce metódou KVET®, ktorého autorkou je Eva Ďurišová www.kvantovetvorenie.sk.
Celý proces trvá približne 1,5hod – 2hod.
TERAPIA OPATRENIA
Žiadna tretia strana nemá právo vstupovať do procesu ani vedieť informácie o klientovi a používať ich. Výnimkou môže byť len ďalší prizvaný terapeut – facilitátor podľa závažnosti situácie – vyštudovaný v tom istom odbore a tej istej inštitúcii. O tom je však klient dopredu oboznámený a s účasťou tretej strany stotožnený.
Na terapiu sa prihlasuje každý sám,dobrovolne a nesie za to plnú zodpovednosť.Na prihlásenie je vytvorený online sýstém.Telefonický kontakt je taktiež k dispozícii.
Terapiu neprevádzam s ľudmi trpiacimi vážnou psychiatrickou diagnózou, tehotným ženám a deťom do 16rokov. Pri Liečbe dieťaťa pracujem výlučne s matkou. Dieťa je s matkou prepojené a počas jej transformácie podvedomých programov sa dieťatku uľaví.
ČO VŠETKO JE MOŽNÉ TERAPIOU PRELIEČIŤ
Príčiny vzniku rôznych závislostí,ochorení:
Závislosť na rodičovi / partnerovi, závislosť na hazarde-drogách, gamblerstvo, uveznenosť, neschopnosť sa pohnúť, nedostatok financií, súdne spory, týranie, sexuálne obťažovanie, incest, znásilnenie, frigidita, milenecký pomer, problém s pohlavím, choroby, intolerancie, astma, rakovina a iné.
Pocit úzkosti, strach o seba – o svoj život, strach o deti, panika, napätie, pocit bezbrannosti, zdesenie, nervozita, nekľud, pocit menejcennosti, preťaženosť, nespavosť, odpor, hnev, previnilosť, únava, ľahostajnosť, neschopnosť radovať sa, pocit poníženia, zanedbanie.
Pocit že niečoho som nehodný, alebo si nezaslúžim, odmietanie od manžela / manželky, odmietanie z kolektívu, strach že ma postihne trest, pocit že tu nepatrím, urieknutie, zakliatie rodu, prenasledovanie, nekľudný spánok, ťažký pôrod, neschopnosť mať deti, úmrtie blízkeho človeka, pripútanosť.
PRED TERAPIOU
Minimálne 48 hodín pred terapiou nepiť žiaden alkohol.
Lieky na depresiu užiť naposledy 24hodín pred terapiou. Prekonzultovať s lekárom.
Posledné dve jedlá pred terapiou ľahšie ale nieje to podmienka.
MOŽNÉ REAKCIE POČAS TERAPIE
Klient môže pociťovať zmenu teploty. Môže nastať ľahšie točenie hlavy aj žalúdočná nevoľnosť. Je to individuálne. Takisto nemusí klient pociťovať nič z uvedeného a je to v poriadku.
STAROSTLIVOSŤ PO TERAPII
Ihneď navýšiť prísun tekutín. Nie o 2dcl ale aspoň o 2 litre vody v ten deň ! Terapiou sa telo čistí nielen psychicky ale aj fyzicky . Čistí sa takisto tráviaci systém. Je to celková očista – DETOX.